?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
І знову "зрада"...
toxa5555


Сьогодні натрапив в фб на 'пост зради' від одного з юзерів. Хто такий і чи має якесь відношення до ЗСУ не знаю. Але прочитавши даний пост: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=178647455906483&id=100012836894308
Виникли запитання!
Для початку скажу , що підрозліл в якому я служу озброєний АКМ з ТК 9 або просто АКМ ТК 9. Що ж це таке ТК9 бо на сайті виробника про дану модель нічого немає.Даний комплект чи то розроблений чи то скопійований у когось заводом "Форт". Це державне підприємство у Віниці.Тут ТК означає: тактичний комплект. Припускаю, що цифра 9 означає кільлькіть модифікації далі детальніше.Що ж змінено?! Дульну гайку або компенсатор на ДТК( дульний тормоз компенсатор) напевно власної кострукції завода.

Далі дерев'яні цівка і накладка на газову трубку замінені на більш сучасні . Накладка зі сплаву алюмінію має зверху базу для кріплення прицілів. Тобто планка Вівера. Цівка : каркас металевий залитий пластиком зля зручнішої хватки плюс три малі планки Вівера , знизу та по боках. зрозуміло для кріплення знизу ручки переноса вогню, а збоку ЛЦУ і підствольного ліхтаря. Ручка переноса вогню йде в комплекті.

Далі замінений запобіжник з можливітю оперувати ним одним пальцим, вказівним або великим. Встановлена ерногомічна пістолетна рукоятка замість старої.

Приклад-замість дерева, складний в бік, телескопічний приклад на сім положень.

Найголовніше-це кришка ствольної коробки з планкою Пікатіні.

Кріпиться кришка на шарнір в місці кріплення штатної прицільної планки. Відкртвається вгору як в АКС-74У. При цьому прицільна планка залишається і кріпиться до самої кришки в тому ж місці де була розташована до модефікацій. Кришка фіксується жорстко. Можу припусти що кришка як і всі обновки підганяються індивідуально. Це звісно трудомісткий процес але мова зараз про інше. Детальніше про враження від АКМ ТК 9 буде пізніше окремим постом. Також в комплекті йде коліматор.І так повернемся до "зради". В пості зради мова йде про ТК без цифрового індекса. Я такі бачив в батальйоні "Донбас" вони відрізняються від ТК9 відсутністю кришки з Пікатіні. Все інше візуально не відрізнялось. Це все тіж АКМ 60-70 років з тим обвісом, що був описаний вище.

Отже по порядку. Макс Ржевский починає з газової трубки і пише, що вона "новодельна". Насправді газову трубку не міняли, а замінили лише накладку на гозову трубку та це могло бути хибне трактування по суті.
Отож далі. Далі цікавіше!

Газова трубка кріпиться як і в стандартому акм плюс чотири гвинти намертво кріплять нижню частину накладки на газову трубку до цівки.Вона складається з двох частин: верхньої і нижньої. Разом вони скріплюється чотирьма гвинтами.

Аби зняти газову трубку слід відкрутити ці чотири верхні гвинти.Пристрілка при цьому не повинна збиватися оскільки нижня частина скріплина з цівкою, а верхня туго заходить і стає на своє місце. Загалом вісім гвинтів. Цівка кріпиться стандартним способом до ствола і ствольної коробки.

Все надійно зафіксовано, немає люфтів і все припасовоно. Ніяких хомутів там і близько немає. Та певно автор не знає як виглядають хомути:Переходимо до приклада. Макс Ржевський пише, що кріплення прикладу до ствольной коробки не надійне і гвинти, якими кріпиться сама трубка приклада до шарніра, викручуються вже після двох вистріляних магазинів.
За пів року експлуатації в трьох ротах не чув про жодний такий випадок. Сам стріляв і нічого там не відкручувалось. Крім того люфту на "защелке типа АКС 74" немає, перевірив на всіх автоматах, що мені трапились!Зараз не доводиться багато стріляти. Але при виїздах на полігон відстрелювали більше чотирьох магазинів це точно).

Ще мене трохи насмішили слова про "демпфер отдачи - пружина". В прикладі там немає ніякої пружмни( для цікавості перевірив два автомата, в трубці порожньо). Та і я ніколи не чув про такий буфер віддачі для АК. І фото в пості також немає. Доречі є поліуританові буфери і фони встановлюються в свольній коробці під пружиною зворотного механізму.


Але, в ТК 9 вони відсутні.

Про бокову планку кріплення типу " ластівїний хвіст" нічого не скажу, завод вирішив не встановлюти її . Використовуючи кронштейн ластівїний хвіст-Пікатіні отримуєм кріплення над кришкою ствольної коробки. По правді, це найбільш оптимальне розташування коліматора і оптики на ак плюс нічого не збивається(моя суб'єктивна думка)! Та тут її немає і чорт з нею. В ТК9 є кришка з Пікатіні, тому нам простіше.

І останнє, найважливіше, про постскриптум Максима Ржевского.
Після встановлення "ласты" приклад звісно не буде складатися бо конструцією завода "Форт" те бокове кріплення не було передбачене і, відповідно, приклад не буде складатися, бо він на таке не розрахований.

І нарешті про ГП-25 і ГП-30.
Ну по-перше я за два роки служби в ЗСУ ніколи не бачив ГП-30 і ніхто взагалі не бачив. Не думаю, що вони є на озброєнні в ЗСУ. Хіба в якихось нууу вже дуже спеціальних підроздвлів.
А по друге ГП-25 ,яких у нас вистачає, встановлюється на АКМ ТК9. Іноді на деяких зразках туго але встановлюєся бо це передбачено конструкцією цівки.Повторю, що ТК і ТК9 не відрізняються за цівкою і накладкою на газову трубку. Нажаль в пості немає фото цівки і газової трубки.Насправді автомат став значно важчим і це великий мінус! Справді десь біля 5кг. Тут є свої нюанси про переваги і недоліки АКМ ТК9 напишемо пізніше.

То де ж зрада?! Боюсь її знову немає. Судячи з того як автор викладає саму суть зради і вище перелічиних фактів ,в т.ч. "хомутів," зради як такої немає. Макс Ржевський сам себе компрометує коли пише , що газова трубка кріпиться хомутами до ствола, про "демпфер отдачи -пружину", про ГП-30 яких у нас немає. Все це легко перевірити. Все інше хай буде на моїй совісті.
Сказати щось про мотиви автора даного поста я не можу. Хіба припущення , що йому бракує самовираження та в зброї він розбирається погано. Де він мав можливість стріляти з АКМ ТК невідлмо.
Взагалі дуже сумніваюсь в достовірності викладеного матеріалу Макса Ржевський.

Забагато вже зради!


  • 1
Доброго дня. Я той самий Мас Ржевський.
Розумію Ваше нерозуміння сітуаціі (йі нема на телефоні).
Одже.
1. газова трубка саме зроблена нова, з куска чи то сталі чи дюралі.
2. кришка ствольной коробк звичайна, без шарнирів, планок, та ін.
3. запобіжник звичайний, без клавіши під палець.
4. на АКМ-ТК (7.62) в прикладі стоіть пружина! коли жмеш на приклад він складується на 2 см.
5. ніяких дтк нема. або гайка, або стд. "лопатка"
6. надписів, маркувань чи ще щось немає.
То шо це саме "АК-ТК та АКМ-ТК" я знаю зі слів вояк та комбатів, бо так вони йдуть по наклалним, так вони записані в воєнні квітки.
7. Ваш АК не має ніьчого сіпльного з тими, про які я пишу. Нажаль не зробив детальне фото, але це не проблема. Є кому подзвонити.
Чєкайте нового поста на ФБ.

8.Я харківський волонтер, який "живе" в зоні з літа 14-го року. І займаюсь останні 1,5 року ремонтом та модернізацієй зброі ВСУ.
То нажаль моя "зрада" обгрунтована.
І я розбираюсь у зброі краще вас, бо ремонтую іі . І стріляю з усього, від ПМ до КПВТ.
І якщо не знаєте "де я міг стріляи зі зброі", то запитайте. Бо пафосу забагато.
Також за хомути ваші подьябування залиште собі.
Далі за всіма питяннями стосовно цих творіннь звертайтесь до 8-го полку та 81-й бригади, якщо знаєте зто це такі.

Доброго дня пане Максим!
Добре, що ви відгукнилися ібо якщо зрада є то треба щоб про цю зраду дізналися всі!
Своїм постом не мав наміру ображати вас. Але суть вакладеної вами інформації я зрозумів.
Я не казав АКМ ТК9 ідентичний тому про який ви писали, принайміи приклад і пістолетна рукоятка візуально дуже схожі. Писав що бачив схожі ака в у "Донбаса" і писав , що в них немає кришки з планкою. Далі викладена інформація стосується ТК9. По моєму там все зрозуміло написано.
Мене насторожило те що ви писали про хомути і гп 30 і тому відповідна реакція.
Бракувало фото всього обвісу щоб переконатися в тому що ви пишете.
Те який ви фахівець розбирати я не буду, а виновок я зробив все з того ж поста. Та і ви не знаєте наскільки я розбираюсь у зброї.
Вчити вас чи когось іншого як описувати проблему я не буду.
Якщо у вас буть фото чи ще краще відео можна буде зробити відповідний висновок стосовно АК ТК, про який ви писали.
Та якщо ви вирішили писати про зраду то підходьте грунтовніше до цього , щоб було все відразу зрозуміло і ніякий добойоб чи тіпа експерт не писав всяку єресь в жж спростовуючи зраду [мова про автора жж в toxa5555]


Edited at 2016-09-21 07:45 pm (UTC)

А ось і газовідвідна трубочка з хомуточками...та якої не існує ;) Прямо на сайті йобаного форта.

http://www.fort.vn.ua/produkciya/naveski-dlya-oruzhiya/gazovaya-trubka-s-plankoj-pikatinni.html

Edited at 2016-09-22 05:49 am (UTC)

Отлично, получается еще веселее. Макс обсирает самосбор. Т.е. какие-то ребята купили обвесы с форта, прилепили кое-как на штатный АК и подают под соусом, будто это модернизация от завода... Выглядит не айс.

Та не...этот обвес клепает "форт" и лепит на ак их тоже "форт". Для самосбора можно купить куда дешевле и намного лучше.

(Deleted comment)
Опа, типичные "скрепные" подтягиваются. Судя по лексикону)))

Перечитайте блог ще раз і вкажіть на чому саме хлопчик обісрався)

Edited at 2016-09-21 06:58 pm (UTC)

Парни, я конечно жутко извиняюсь за русский IP, но винтики на таких нагруженных местах - это эпик фейл. Чтобы было проще понять глубину фейспалма, найдите на оригинальном АК хотя бы один винт. Только прессовка и заклепки.

Так, рішення з гвинтами сумнівне та думаю основна проблема у виконанні!
В нас покищо проблем з прикладами не було. Вище є фото кріплення труби до завіса. Це АКМ ТК 9. Можливо недоліки були усунуті, а можливо ще не проявили себе. Тисячу ніхто з них ще не настрілявся, режим тишини всетаки)))
Ну в акм приклад кріпиться двома гвитами-саморізами але зрозуміло , що це геть інша справа бо це саморізи і приклад буде на місці і без них. Тай саморізи ніколи самі не викрутяться!

1. Если что-то может открутиться, оно открутится и проебётся. Я так понимаю, у Вас есть возможность порассматривать самые разные автоматы, найдите на старом АКМ винты. Их нет, поэтому еще раз - это предательство. На промке с магазинами стройматериалов не очень, так что этот новодел сильно подведет бойца (не дай Бог).
2. Про хомут. Вам сказали правильно, хомут - это нечто с винтами, надеваемое на что-то. На газоотводной трубке именно хомут, как понимают его инженеры.
В общем, печально это всё. Саморезы, котороые сами никогда не выкручиваются

1 Я писав про саморізи в стандарному АКМ у відбовідь , що там немає жодного гвинта. Стандарний акм з дерев'яним прикладом є два саморізи-це все що я хотів сказати! Чудово розумію як це коли зброя відмовляє в бою(поломка). Це дуже ху...погано мяко кажучи.
2 шкода я не інженер

1 Я писав про саморізи в стандарному АКМ у відбовідь , що там немає жодного гвинта. Стандарний акм з дерев'яним прикладом є два саморізи-це все що я хотів сказати! Чудово розумію як це коли зброя відмовляє в бою(поломка). Це дуже ху...погано мяко кажучи.
2 шкода я не інженер

ну так нефиг тогда поучать, если не инженер!
Хомуты он мне показывать будет...
Типа я их не насмотрелся.
На АКМ-е есть винт! Рукоятку крепит. Только одна беда- он затянут и расклепан.
Так что сам он выкрутиться не может.
Здесь расклепать винты невозможно.
Я допускаю, что были нормальные модификации.
И я думал что эта- испытательная. Но когда я через пол года приехал туда же и уже все бегают с этим говном- вот тут и началось.
И да, такой винт ни в Авдеевке, ни в Краматорске вы не купите! м4х0.5

Та ніхто вас повчати не збирається! Я все вже сказав на цю тему.
Якщо зрада, значить зрада. І слід розібратися як така зброя потрапила в ЗСУ і хто її випробовував. Та це не в моїх силах. Якщо може більше то вперед!

Edited at 2016-09-21 08:25 pm (UTC)

В любом случае спасибо вам ребята! Береги вас Бог

В общем, товарищи инженеры, я так понял, что основные претензии к этим ТК у вас следующие:
-люфт и самопроизвольное выкручивание винтов крепления приклада
-невозможность установки подствольного гранатомета
Так вот. За полгода эксплуатации АКМ ТК9 в количествах более 150 штук ничего этого не было выявленно.
Поскольку я не инженер, как и мой коллега по блогу, а тупой махор - объяснить этот факт не могу. Могу только его констатировать.

В общем, товарищи инженеры, я так понял, что основные претензии к этим ТК у вас следующие:
-люфт и самопроизвольное выкручивание винтов крепления приклада
-невозможность установки подствольного гранатомета
Так вот. За полгода эксплуатации АКМ ТК9 в количествах более 150 штук ничего этого не было выявленно.
Поскольку я не инженер, как и мой коллега по блогу, а тупой махор - объяснить этот факт не могу. Могу только его констатировать.

О! Добрался до компа.
Так вот, дорогой Тоха, по фамилии "не читал но осуждаю",
У тебя стоят ЗАКЛЕПКИ!!!!
А не винты.
Внимательно сравни эти 2 фото.
http://ic.pics.livejournal.com/toxa5555/39624346/14957/14957_original.jpg

http://images.unian.net/photos/2016_09/1474462128-9703.jpg

разницу вообще видишь?

А те болты, что миллсепк трубу приклада крепят, те ниукого не раскручивались...

http://ic.pics.livejournal.com/toxa5555/39624346/14957/14957_original.jpg

http://images.unian.net/photos/2016_09/1474462128-9703.jpg

Сравни эти 2 фото.

Ок. Как я и говорил : разные ТК. Видимо на первых образцах и были все эти ошибки. В ТК9 они устранены. А в войска массово поставляется именно ТК9. "Зрада" отменяется)))

toxa5555 желаю тебе свою дочь трипером заразить!))))

  • 1